Добијте бесплатен цитат
за usbg
За нас

НАШАТА ФИРМА

Сместено во Dongguan, Кина, Jinwang е професионален производител на делови ангажиран во брзо изработка на прототипови и производство на метални делови, обезбедувајќи еднократна услуга од прототип до производство. Од 2000 година, Jinwang обезбедува прецизност Фреза со ЦНЦ вртење услуги на клиентите ширум светот. Со напредна технологија на производство и висококвалитетен тим, Jinwang отсекогаш одржувал одлична конкурентска предност.
За повеќе од 20 години, Jinwang континуирано воведува напредна опрема за производство. Во моментов, Џинванг има ЦПУ центри за вртење, мелење центри, обработка со три оски / четири оски / пет оски, цилиндрични брусилки, брусилки без центар, машини за подмачкување на запчаници и друга производствена опрема и опрема за тестирање над 300 парчиња, без разлика дали ви треба прилагодување на прототипот или производство со голем обем, ние сме целосно опремени и подготвени брзо да го испорачаме она што ви треба, нашиот бизнис модел се заснова на обезбедување економични решенија кои ги ангажираат клиентите на сите фази на развој на производот имаат корист.
Нашите производи се користат во различни области како што се автомобилската, медицинската, индустријата од големи размери, па дури и воздушната.

Инстант цитат

Поддршка еден на еден од нашиот искусен тим од стручни инженери и техничари кои реагираат во рок од неколку часа и секогаш внимаваат на секој детал од вашите потреби

Висококвалитетен

Сертифицираните фабрики ISO9001:2015 гарантираат дека вашите проекти ги исполнуваат строгите спецификации за квалитет и ја одразуваат нашата посветеност за постојано подобрување на квалитетот и задоволството на клиентите.

20 години во индустријата

Нашите производи се користат во различни области како што се автомобилската, медицинската, индустријата од големи размери, па дури и воздушната, а имаме големо искуство и способност да ги завршиме сите видови проекти

Брза испорака

Како ваш доверлив партнер, ја разбираме важноста од навремена испорака и работиме со вас за да развиеме и следиме производствен план што ги задоволува вашите потреби

Основни ПРОИЗВОДСТВЕНИ УСЛУГИ

ЏИНВАНГ ХАРДВЕРСКИ ВЕСТИ

Прочитај повеќе